2017’de Çıkması Beklenen Oyunlar

Oyunlar anilbirgul

oyunlar logo
Her sene olduğu gibi 2017 yılında da bir çok yeni oyun çıkacaktır.  Oyunseverler yeni yıl yaklaşırken merakla çıkacak oyunlara göz atmaktadır. Bizde sizler için en popüler olacakları sizler için aynı çatı altında topladık. Bu oyunlar nelerdir nasıldır kim üretir beklentiler gibi bir çok başlıktan bahsedeceğiz.

 

İlk oyunumuz;

 

 

 

Bayonetta2

Bu oyunumuz 2014te kesin olarak çıkacağı belirlenmiştir. Platinum Games tarafından yayınlanan bu oyun 2009 da çıkan Bayonettanın devamı olacağı bilgisi verilmiştir. Tek ve çok oyuncu versiyonu ile arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Aksiyon dolu bu eğlence 2014’te siz değerli oyun severlerle bulaşacaktır.

Dark Souls II

Süper bir aksiyon macera oyunu daha Japonya gibi bir çok ülkede etkisi gösteren bu oyun verdiği trailer ilede dünyadan kendine bahsettirmesini bildi. Oyun Playstation xbox360 ve pc gibi alanlarda çıkarılmaya başlıyacaktır. Ve yeni tek ve çift oyuncu özelliği ile heyecan dorukta olacaktır. Tahmini çıkış tarihleri 11 Mart 2014 – 15 Mart 2014dür.

Destiny

Strateji ve ileri teknolojinin birleştiği bu yeni oyun aksiyon macera ve strateji yüklüdür. Seviye geçmeli ve gezegenler arası savaş yüklüdür. Oyun tam çıkış tarihi belli değildir. İlk olarak Playstation çıkması bekleniyor. Beta sürümü şuan aktiftir. Websitesinden indirebilirsiniz.

Dragon Age: Inquisition

BioWare tarafında geliştirilen grafiker açıdan gayet yüksek ve kaliteli olan Dragon Age 2014 tarihinin çıkış yüksek beklentisi çok olan bir aksiyon oyunudur. Klavye, fare haricin de gamepad ilede oynanabiliyor. Tam çıkış tarihi belli olmayan bu oyun 2014 gözde oyunlarındandır. Oyun motorunu Frostbite 3 üstlenmiştir.

Dying Light

Dying Light aksiyon ve korku ağırlıklı bir gece gündüz oyunudur. Olağanüstü olaylar ile gecesiyle gündüzüyle aksiyon ve korku dolu FPS oyunudur. Dünyayı saran bir salgın yüzünden olağanüstü şeyler olacaktır. Gündüz mekan, yiyecek, silah gibi ihtiyaçlar araştırılıp bulunurken geceleyin ise korku dolu heyecanlı saniyeler geçireceksiniz.

Fantasia: Music Evolved

Fantasia: Music Evolved Harmonix tarafından geliştirilmiştir. Xbox 360 ve Xbox one sürümlerine özel oyundur. Tek ve çoklu olmak oynanmaktadır. Tam çıkış tarihi belli olmayan bu oyun 2014 ortlarında çıkması beklenmektedir. Oyunların bir büyücü çırağını yönetmektedir.

Yaiba: Ninja Gaiden Z

Ninja Gaiden Tarafından yayınlanan Yaiba: Ninja Gaiden Z geliştirilen adından da belli olduğu gibi bir Ninja oyunudur. İleri seviye bir oyundur. Oyunda çeviklik hareket zıpalama vs gibi hareketli oyundur. Düşmanları yok ederek seviye ve bölüm atlatarak ilerlemeli bir oyundur.

The Crew

Ubisoftdan süper otesi bir yarış oyunu daha bütün yarış sürümlerini tek bir yerde topluyan ubisoft gerek özellikleriyle gerek grafik açısından baya ileri seviye bir yarış oyunu ortaya çıkartmıştır. Bir çok modeliyle gerek sokak yarışları gerek off-road yarışları ile New York sokaklarında yarışlar sürüyor. Çıkışı tarihi tam belli olmayan bu oyun en iyi yarış oyunu ödülünü alabilir.

Titanfall

Call of Duty yapımcılarından yeni bir oyun harikalar yaratacak bu oyun genel olarak çoklu oynanmayı hedefliyorlar, ancak tek kullanıcıylada kullanılmak için ayrı bir oyun içi sistem kuruluyor. Oyuncular David Kod adlı piyadeleri yönetmektedir. Oyunda titan kod adlı mechler bulunacak ve kullancılar mechler kullanabilecektir. Oyun içerisinde piyadeler sırtlarında bulunan roketler sayesinde yüksek yerlere zıplayabilecektir. Mechler güçlü ve ağır silahları taşımınızı sağlıyabilecektir. Microsoft Windows ve Xbox da çıkmayı hedefliyor. 2014 tarihinin ilk çeyreğinde çıkmayı hedefleniyor.

The Witcher 3: Wild Hunt

Oyun açık dünya olarak hazırlanmıştır, oyunun haritası Assassins of Kings’in haritasından 30 kat büyük olacağı açıklandı buda şu anlamına geliyor ki oyun büüyk ve genel bir oyun olacak yani heyecan 30 kat daha artacaktır, ayrıca at ve tekne gibi araçlarla seyehat edecektir. Ve oyunun hizli yolculukta bulunucaktır, buda bizlere önceden gittiğimiz yerlere zaman kaybetmeden hizli bir şekilde hareket edeceğiz. Oyun 2014 orttalarında çıkması tahmin ediliyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{anilbirgul}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir