After Earth Film Eleştirisi

Sinema anilbirgul

After earth, bilim kurgu sevenlere muhteşem bir haber olacaktır. Henüz sinemaya girmemiş olan film çoktan konuşulmaya başlanmıştır. Aklınızdan geçmeyecek olaylara şahitlik edeceksiniz. İzlerken kasılacağınız harika bir film olacaktır. Yok, artık dedirten buluşları ile tarihe imza atacaktır. İsminden yıllarca söz ettirecektir. Sinemalara girmesin henüz uzun bir süre olmasına rağmen çok fazla tartışma konusu olmuştur. Sinema tutkunlarının arşivlerine muhteşem bir film eklenecektir. Baba ve oğul birlikte oynamaktadır. Sinemaseverlerin çok daha fazla dikkatini çekmektedir. Henüz konusu hakkında çok fazla bilgi bulunmamaktadır.

Altyazılı fragmanı ile rekorlar kırmaya başlamıştır. Yabancı bir film olduğundan dolayı dublaj izleyebilirsiniz. Çok daha büyük keyif alacaksınız. Alt yazı takip etmekte güçlük çekenler için daha iyi olacaktır. Bilim kurgu olan bu film ilgiyi daha çok üzerine çekmektedir. Muhteşem oyuncu kadrosunu görenler daha da heyecan ile beklemektedir. İlginç deneyleri ile devamlı mücadele halinde olan bir yaşamı anlatmaktadır.

Film sayesinde nefes kesici anlar yaşatacaktır. Henüz vizyona gelmesine aylar vardır. Uzun bir süre olması ve önceden bilgi sahibi olmak rahatlatmaktadır. Hep birlikte gruplar ile izlemek daha da mutlu edecektir. Büyük kitlelerle birlikte de seyredilecek bir filmdir. Herkes şimdiden tartışmaktadır. Uzun yıllar hiç bir şekilde akıllardan silinmeyecektir. Öğrencilerle birlikte izlenecek filmler arasında yerini almıştır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{anilbirgul}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir