Arda Turan’ın Yeri Doldu Bile!

Magazin editor

Yıldız futbolcu Arda Turan ile ilişki yaşayan Aslıhan Doğan, Arda ile ayrılmaları sonucunda eski aşkına geri döndü. Aslıhan Doğan ve Arda birlikteliği kısa zaman önce sona ermişti ve bu durumu Arda Turan instagram hikâyesinden paylaştığı bir yazı ile açıklamıştı. Bu ayrılığın üstünden çok fazla geçmeden ise Arda Turan’ın ismi Özge Ulusoy ile anılmaya başlandı.

 

Arda ve Özge Aşkı İddiaları

Başarılı futbolcu Arda Turan ve Aslıhan ayrılığının üzerinden çok vakit geçmemesine rağmen Arda Turan’ın adı Özge Ulusoy ile birlikte anılmaya başlandı. Arda’nın yakın arkadaşı Hakan Baş’ın eski sevgilisi Özge ile ilgili iddialara başarılı futbolcu hiçbir yanıt vermedi. Bu durumun ardından ise Aslıhan ve eski sevgilisi ile ilgili haberler çıkmaya başladı.

Aslıhan Eski Aşkına mı Döndü?

Ayrılık iddialarının ardından Aslıhan Doğan ile eski sevgilisi Celio Saab yeniden instagram üzerinden takipleşmeye başladı. Bu takipleşme ise çiftin yeniden bir araya geleceği düşüncesini ortaya çıkardı. Aslıhan ve eski sevgilisi Celio Saab’ın yeniden birlikte olup olmadıkları hakkında ise kesin bir bilgiye ulaşılamıyor.

 

Aslıhan Doğan Ayrılık Sebebini Açıkladı

Aldatma iddialarını yalanlayan ve kesinlikle böyle bir durum olmadığını söyleyen Aslıhan, Arda ile 10 yıldır tanıştıklarını ve arkadaş olduklarını zamanla bu arkadaşlığın aşka dönüştüğünü söyledi. Arda’nın İspanya’daki yaşamına ayak uyduramadığı için ise ayrılık kararı aldıklarını söyledi.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{editor}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir