Boom Beach’te Güçsüz Kaynak Üsleri Nasıl Bulunur?

Teknoloji Anıl Birgül

Teknoloji çağının gelişmesiyle birlikte mobil oyunları da bilgisayar oyunları kadar sık bir şekilde oynanmakta ve son günlerde oldukça popüler olmaktadır. Supercell in yapmış olduğu oyunlardan bir tanesi olan Boom Beach oyunu da oldukça sevilen bir oyun dur. Boom Beach oyunu Supercell in yapmış olduğu bir diğer oyun olan Calsh of Clans oyunu kadar tercih edilmese de ülkemizde Boom Beach oyuncusu da bir hayli fazladır. Boom Beach oyunu da tıpkı Calsh of Clans da olduğu gibi diğer oyuncuların yapmış olduğu oyun alanlarına saldırarak ganimetlerini ve şehrin kaynaklarını ele geçirmektir.

Boom Beach Güçsüz Kaynak Üssü Bulma Yolu

Boom Beach oyunun da en çok sorulan sorulardan birisi boom beach’te güçsüz kaynak üsleri nasıl bulunur sorusudur. Boom Beach oyununda oyun alanınızı hızlıca büyütüp geliştirmek için deniz üzerinde bulunan diğer adaları ve o adalardaki kaynakları ele geçirmeniz gerekmektedir. Ancak kaynaklarını ele geçirmek istediğiniz adaların savunma sistemleri bulun maktadır ve bu adaların savunma sistemlerinde okçu kuleleri, toplar, boom topları, alev silahı, havan topu ve roket atar bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı bazı adaların savun güçleri sizin birliklerinizden daha güçlü olabilmektedir. Bu yüzden kaynaklarını almak istediğiniz adayı ele geçirmekte başarısız olabilirsiniz. Bir diğer sorun ise kaynaklarını ele geçirmek istediğiniz adalar daha önce başka oyuncular tarafından ele geçirilmişse adada bulunan savunma sistemleri bir seviye yükselmektedir.

Boom Beach Güçsüz Kaynak Üsleri Bulma

Boom Beach oyunun da kendi birliklerinizin rahatça ele geçirebileceği adaları bulmanın en kolay yolu Boom Beach oyununa gece saat 01:00 ile 02:30 arası girmeniz halinde kendi birliklerin rahatça ele geçire bileceği adalar bulmanız daha kolaydır. Bunun sebebi ise gün içinde oyuncuların oyunda daha sık vakit geçirdikleri için birçok adaya saldıramazsınız ancak gece geç saatlerde oyuna girdiğiniz zaman birçok kullanıcı oyuna girmemektedir. Bu sayede ele geçire bileceğiniz ada sayısı da artmaktadır. Bundan dolayı gece geç saatte oyuna girdiğiniz zaman ele geçirmesi daha kolay üstlere rastlama imkânınızda art maktadır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Anıl Birgül {Anıl Birgül}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir