En İyi Seri Katil Filmleri

Sinema anilbirgul

katil filmleriSinema dünyasının vazgeçilmez ana temalarından biri olan seri katiller, bugüne kadar birçok filmde konu edildi. Bu filmler arasında en dikkat çekici olanlar, bu tarzı sevenler tarafından mutlaka izlenmeli. Üzerinden yıllar geçmesine rağmen, 1960 yapımı olan Sapık adlı film mutlaka izlenmesi gereken seri katil filmleri arasında ilk sırada yer alıyor. Sinema tarihine damga vurmuş olan duş sahnesi, bir sinema severin mutlaka görmesi gereken bir sahnedir.

Yılların eskitemediği bu filme, arama motoruna film izle yazılarak, sinema sitelerinden ulaşılabilir. 1991 yapımı Kuzuların Sessizliği, 1994 yapımı Katil Doğanlar, 1995 yapımı Seven ve 2003 yapımı Cani adlı filmler de yine seri katil temasını en etkileyici biçimde işlemiş olan yapımlar arasında yer alıyor.

testere seri katilDaha yakın tarihlere gelindiğinde karşımıza Testere serisi çıkıyor. Oldukça ilginç bir kurgusu olan serinin filmlerini, Türkçe dublaj izle şeklinde aratarak, altyazısız biçimde izlemek mümkün. Tavsiye edilebilecek filmler arasında 2006 yapımı olan Zodiac da kesinlikle yer almalı. 60’lı yıllarda Amerika’da yaşanmış olan gerçek bir olayın beyaz perdeye aktarıldığı film, seri katil temasını işleyen filmlerden hoşlananlar için son derece sürükleyici olacaktır. Sinema tarihinde çok sayıda seri katil hikayesi işlenen film vardır. İnternetteki film sitelerinde bu filmlerin arşivlerine ulaşmak son derece kolaydır. Birçok sitede bulunan full HD izle seçeneği ile filmleri kusursuz bir şekilde izlemek mümkün oluyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{anilbirgul}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir