Gölkay Park’ta Wakeboard Keyfi

Seyahat - Gezi anilbirgul

Görenleri kendisine hayran bırakan ve hiç oradan ayrılmak istemeyeceğiniz Gölkay Park İzmit’in doğusunda 450 dönümlük alan üzerine kurulmuş eşsiz bir tesistir. 2010 yılında Dünya Su kayağı şampiyonası finallerine ev sahipliği yapan ve bu tarihte İzmit Belediyesi katkıları ile hizmete giren Gölkay Park’ta Wakeboard için ülkemizdeki en iyi mekanlardan birini oluşturmaktadır. Su manzarası ve birbirinden farklı su sporları ile hayran olacağınız bu alan İstanbul’a yakınlığı ise sürekli uğrayacağınız adreslerden biri olacak.

Doğa ile iç içe olan tesiste hem kablolu hem de motorlu su kayağı yapılan ve dünyada tek tesis olma özelliğini de taşıyor. Üzerinde 1,5 kilometrelik bisiklet ve yürüyüş yolu da bulunan Gölköy Park restoranları, kafeleri, eğlence mekanları ve sosyal tesisleri ile tüm ihtiyacınızı karşılayacak ve sizleri olağanüstü şekilde ağırlayacaktır.

gölkaypark

Kocaeli’nden vatandaşların sürekli olarak uğrak yeri haline gelen Gölkay Park aynı zamanda İstanbul ve çevre illere yakın olmasından dolayı bu illerden de birçok misafire ev sahipliği yapıyor. Özellikle Wake board yapmak için birçok kişi Gölköy Park’ı tercih etmektedir. Wake Board dışında Dragon, jetski ve diğer su sporlarıyla da ilgilenebilir ve son derece memnun kalırsınız.

gölkay park

İhtiyacınız Olan Huzur Gölkay Park’ta

Gebze’ye 40 km uzaklıkta olan Gölköy Park her zaman için tercih edilecek mekanlardan olmaktadır. ister konaklama amacı ile isterseniz de günübirlik şekilde tercih edeceğiniz bu alanlar sizlere yenilenme ve tazelenme şansını sunacaktır. Gölkay Park’ta Wakeboard keyfini yaşarken aynı zamadna eşsiz doğası ve harika manzaraları ile mest olacaksınız.

gölkay wakeboard

Hafta sonlarını şehirden uzak, tamamen kafa dinlemek ve sevdiklerinizle geçirmek için tercih edeceğiniz Gölkay Park içerisinde dışarıdan hiçbir şeye ihtiyaç duymayacak ve tüm isteklerinizi tesislerde karşılayabileceksiniz. Her yaştan misafiri için uygun ortamlar oluşturan ve her zaman için de yüksek memnuniyet sunan Gölkay Park tesisleri sizleri de büyüleyecek ve fırsat buldukça gelmenizi sağlayacak.

wakeboard

Gerek Gölkay Park’ta Wakeboard yapmak için gerekse de eğlenceli ve dinlenme vakitleri geçirmek için tercih edebilirsiniz. Hem ulaşım açısından kolaylık sunan Gölkay Park aynı zamanda en düşük bütçe ile hafta sonu tatilinizi geçirmenizi de mümkün kılıyor.

wake board gölpark

Gölkay Park’a Nasıl Gidilir ?

TEM Otoyolu’ndan gelirken Kandıra gişelerden çıktıktan sonra veya D-100 üzerinden gelirken Kandıra yoluna giriş yaptıktan sonra, Umuttepe yoluna bağlanacaksınız. Daha sonrasında yuvarlaktan Çayırköy yoluna girerek tabelaları takip edebilir ve kısa bir yolculuktan sonra gölete ulaşabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{anilbirgul}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir