Google Maps Yeni Özellikler – 2017

Internet anilbirgul

Google tarafından piyasaya sunulduktan sonra büyük ilgi gören harita uygulamalarından birisi olan Google Maps’e geçtiğimiz günlerde yapılan yeniliklerin yanı sıra iki yeni özellik eklenmesi belirtiliyor.

Google, kişilerin uygulama üzerinden daha fazla bilgiye sahip olması için geliştirmeler yapıyor. Ayrıca kişilerin saatteki hızı da uygulamaya yansıtılacak. Böylece rota belirleyen kişilerin hedefe ne zaman varacağını daha doğru bir şekilde hesaplayabilecek. Bununla birlikte Google Maps için geliştirilen yenilikler hız ile sınırlı kalmayacak. Siparişlerin gelme süresine kadar birçok farklı alanda kullanılabilecek olan Google Maps yeni hali ile kullanıcıya hitap edecek.

Google Maps hız özelliğinin yalnız araçlar için değil, bisiklet süren, yürüyüş yapan kişiler için de faydalı olması gerektiğini belirtirken, kişilerin hız bilgisini görüntüleyebileceği göstergenin sağ alt köşede olacağı belirtildi.

Google Maps’in yeni özellikleri için testler sürerken, önümüzdeki günlerde yeni bir güncelleme ile yeni özellikleri sunması bekleniyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{anilbirgul}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir