Google Transit Uygulaması

Internet editor

Google Transit Uygulaması

Uzun zamandır dünyanın birçok ülkesinde turistlere büyük kolaylık sağlayan Google Transit uygulaması, güncellenen yeni sürümü ile şu an sadece Ankara ve İstanbul’da kullanılıyor. Google Haritalar bölümüne eklenen bu uygulama sayesinde kullanıcılar, kullanacakları toplu taşıma araçlarının tüm bilgilerine ulaşabileceklerdir. Kullanıcıların yapması gereken kullandıkları mobil cihazlarına uygulamayı indirip yol tarifi için Transit / Toplu Taşıma seçeneğine tıklamaktır. Kullanıcılar, uygulamadan çok memnun kaldıklarını ve uygulamanın çok kullanışlı olduğunu söylüyorlar.

Transit Uygulaması Kolaylıkları

Ankara ve İstanbul’da toplu taşıma ile ilgili 1000’den fazla bilgi sunan Google Transit Uygulaması, aynı zamanda pek çok kurum tarafından toplu taşıma ile ilgili bilgiler konusunda da kullanıcılara büyük kolaylık sağlayacaktır. Bu uygulama aynı zamanda Ankara ve İstanbul’a gelen turistlerin de büyük ilgisini çekecektir. Turistler bu uygulama ile kolaylıkla gitmek istedikleri adreslere ve önemli noktalara kolaylıkla ulaşabileceklerdir.

Transit Uygulamasının Ekonomik Getirileri

Bu tür uygulamalar, sadece teknoloji alanında değil ekonomi ve turizm alanında da büyük önem taşımaktadır. Pek çok ekonomi yazarı, Ankara ve İstanbul’a sunulan bu destek sayesinde iki şehirde de önemli ölçüde turist artışı beklenebileceğini açıklamışlardır. Turizmdeki olumlu gelişmenin ekonomiye de katkısı elbette olumlu şekilde olacaktır. Bu nedenle Google Transit uygulaması ve buna benzer uygulamaların arttırılması hiç şüphesiz bir ülkenin turizm ve ekonomik alanlarında önemli gelişmelere yol açacaktır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{editor}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir