Hızlı ve Öfkeli 6 Film Eleştirisi

Sinema anilbirgul

Orijinal adı Fast and Furious 6 olan heyecan ve aksiyon içeren Hızlı ve Öfkeli 6 bir araba kovalamacası şeklinde geçiyor. Film İspanya ve İngiltere’den beyaz perdeye aktarılmış. Bir seri filmi olan bu filmin yönetmenliğini Justin Lin yapıyor.

hızlı ve öfkeli 6 yorumlarHızlı ve Öfkeli 6’nın oyuncu kadrosu; Dwyane Johnson, Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Paul Walker, Luke Evans, Gina Carano, Jordana Brewster, Elsa Pataky, Gal Gadot, Tyrese Gibson, Sung Kang, Luda Cris, Joe Taslim, Rowena Diamon ve Kim Kold’tan oluşmaktadır. Filmin orijinal yayın dili İngilizce olarak çekilmiştir. Hızlı ve Öfkeli 6 türkçe dublaj izlemek için ilgili linki ziyaret edebilirsiniz. Filmin senaryosu Chris Morgan’a aittir. Filmin yapım yılı 2013 olmakla birlikte Hızlı ve Öfkeli 6’nın Türkiye’deki dağıtım görevini UIP Türkiye firması üstlenmektedir. Bir çok etkileyici sahnesi ve yıldız oyuncu kadrosundan oluşan film izleyenlerinin ilgisini kısa sürede toplayacaktır. Türkiye’de yayına girmesine kısa bir süre kalan Hızlı ve Öfkeli 6 hd formatında izlemek için ilgili linke tıklayabilirsiniz. Serinin 5. Filmi olan Hızlı ve Öfkeli 5’te filmde bulunan ekip toplanıp büyük bir işi başarmıştı. Bu serisinde ise oyuncuların söylemine göre film büyük bir üretkenlik ve yaratıcılıkla oluşturulmuş,

Hızlı ve Öfkeli 6’nın bir parçası olmaktan gurur duyduğunu söyleyen film oyuncuları izleyenleri büyük sürprizlerin beklediğini dile getiriyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{anilbirgul}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir