Kartepe Teleferik Fiyatları ve İletişim

Seyahat - Gezi anilbirgul

Kartepe zirvesinde bulunmakta olan telesiyej ve teleski hizmetlerinin tamamının işletmesi bölgede egemenliğini ilan etmiş ve tek otel olarak hizmet vermekte olan GreenPark’ta bulunmaktadır. Bilinenin aksine teleferik bulunmamakta, Karlıktepe olarak bilinen piste ulaşım teleski ile sağlanmakta olup diğer pistlere ve zirvede bulunan kafeye telesiyej ile ulaşabilmeniz mümkündür.

Çıkmakta olduğunuz ulaşım aracının üstü ve yanları tamamen açık olduğundan zaten kışın yeterince soğuk olmakta olan bölgede fazlasıyla üşüyebilirsiniz. Bu yüzden sizlere tavsiyem binmeden önce kalın giyinmeniz ve kafanızı soğuğa karşı korumanız olacaktır. Nacizane fikrimin bu yönde olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

teleferik kartepe

Kartepe Teleferik Fiyatları

Kartepe telesiyej fiyatları geçtiğimiz yıllarla aynı fiyat olarak belirlenmiştir. Önceki yazımızda anlatmış olduğumuz kartepe skipass fiyatları konumuzda bahsettiğimiz gibi otelin kayak kiralama odasında satışı yapılan skipass satın alarak telesiyejlere binme hakkını elde edebilirsiniz.

Telesiyej ve teleski kullanımı için skipass kart satın almanız zorunludur.

Skipass 30 TL depozito ücretiyle satılmakta olup, kartı iade ettiğinizde ücret size geri verilecektir.

Kısa Tur; 10 TL
Uzun Tur; 35 TL
Yarım Gün; 60 TL
Tam Gün; 100 TL olarak fiyatları belirlenmiştir.

telesiyej fiyatları

Kartepe Teleferik İletişim

Kartepe telesiyej ve teleski kullanımı hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız Green Park Otel’in numarasını arayıp, gerekli bölümle iletişime geçebilmeniz mümkündür.

Kartepe Telesiyej İletişim No :(0262) 315 47 00

Kartepe Telesiyej Fiyatları

Yukarıda belirtmiş olduğumuz skipass ücretlerini daha açıklayıcı olmak adına ele alacak olursak, tek seferlik tur atmak istiyorsanız 10 TL gibi uygun bir ücret ödeyip zirveye ulaşabilir ve burada bulunan kafede sahlebinizi yudumlayabilirsiniz.

Kayak yapmayanların tek seferlik tur satın alması yeterli olacaktır. Gün boyunca telesiyeje binip, bir aşağı bir yukarı yapmanız mümkün olmadığından bu seçeneğe kolaylıkla yönelebilirsiniz.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

{anilbirgul}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir