Mama – Anne (2013) Film Eleştirisi

Sinema anilbirgul

Mama ile gerilim dolu dakikalar anlar yaşayacaksınız. Gerilimden hoşlananlar bu film çok iyi gelecektir. Filmin konusu ise anne ve babalarının öldürüldüğü gün iki küçük kız kardeşin ormanda kaybolduğunu anlatmaktadır. Filmi izleyenler ilginç dakikalar yaşayacaktır. Üzüntüye boğacak duygusal anlar sizi beklemektedir. Çoğunlukla anne ve babaların gözyaşlarını tutamayacağı gerilim dolu bir filmdir.

anne filmDayanılması zor bir hayat bu kızları beklemektedir. Doğada tek başlarına kalmış ve kimsenin olmadığı bir alanda yaşam mücadelesi vermeye çalışmaktadırlar. Çocuk oldukları için olayın farkında değil gibi gözükmektedirler. Fakat çocuklukta yaşanan bazı olaylar yıllar sonra büyük sıkıntılara sebep olmaktadır.

Mama Türkçe dublaj izlerken fazlasıyla gerilerek duygu dolu anlar sizin olacaktır. İki kız kardeşin zorlu mücadelesini anlatmaktadır. Kızlar bulunduktan sonra birileri nedense olayın üzerini örtmek için uğraşmaktadır. Kardeşler bilinmedik bir şekilde ortadan kaybolacaklardır. İzlerken kendinizi kaybedeceksiniz. Gözlerinizi ekrandan ayıramayacağınız gerilim dolu anlar sizin olacaktır. Filmin devamını merak dolu gözlerle seyredeceksiniz. Film sayesinde inanılmaz duygular hayatınızda olacaktır. İçinden çıkılmayacak zamanlar yaşayacaksınız.

mama filmiMama ile bilmediğiniz ilginç dünyalara yolculuk yapacaksınız. Bazı anlar öfkenize hakim olmakta zorluk çekeceksiniz. Bazı zamanlar ağlayacaksınız. Kızgınlığınız tüm bunları bir anda yaşamak farklı bir hal içinde olacaksınız. 100 dakika boyunca ilginç alemlerin kapısın da olacaksınız. Yapmış olduğunuz bu yolculuk içinde bulunduğunuz durumdan başka yerler doğru yol alacaksınız.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{anilbirgul}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir