Müslüm Gürses’in Hayatı Film Olacak

Sinema editor

Müzik dünyasında yarattığı muhteşem etki ile kalplerde yer edinen Müslüm Gürses’in hayatı bir filmde anlatılacak. 2013 yılında kaybetmiş olduğumuz başarılı müzisyen Müslüm Gürses’i filmde Timuçin Esen canlandıracak.

Ünlü ve başarılı müzisyenin unutmaması ve ölümsüzleştirilmesi adına yeni bir film projesine başlandı. Filmde Müslüm Gürses’in yaşamış olduğu konular ele alınacak. Projenin duyurulmasının ardından birçok kişinin kafasında oyuncularla ilgili soru işaretleri oluşmuştu. Bu soru işaretleri ise artık gün yüzüne çıkarıldı. Filmde başrol oyunculuğunu yapacak olan ismin Timuçin Esen olduğu biliniyor. Ayrıca Timuçin Esen’in makyözlüğünü de Brad Pitt’in makyaj ekibi yapacak. Filmin senaryosunu yazan isim ise Hakan Günday olarak karşımıza çıkıyor.

Yapılan bu proje ile birlikte müzisyen Müslüm Gürses’in hayatı ayrıntılı bir şekilde insanlara anlatılacak. Böylelikle baba lakaplı müzisyen herkes tarafından tanınır bir hale gelecek. Proje için Timuçin Esen ile anlaşma imzalandığı belirtildi. Muhterem Nur karakterini ise filmde Zerrin Tekindor canlandıracak. Müslüm Gürses’in annesi karakterini oynayacak olan isim Ayça Bingöl olurken babası karakterini canlandıracak olan isim ise Erdal Beşikçioğlu olarak karşımıza çıkıyor diyebiliriz. Oldukça başarılı bir oyuncu kadrosuna sahip olan bu filmin yakın zamanda çekimlerine başlanacağı biliniyor. Filmin yapımcılığını üstlenen isim ise Oscar adayı olan Ayla filminin yapımcısı Mustafa Uslu ve Nuri Yıldırım olacak. İlgi çekici konusuyla dikkatleri çekecek olan filmin çekimlerine önümüzdeki ay başlanacağı düşünülüyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{editor}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir