Oktay Kaynarca’nın Aşk Yaşadığı Ayşegül Erbek Kimdir ? Kaç Yaşında ?

Kimdir ? anilbirgul

yönetme

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle son zamanlarda popülaritesini tekrar yükseltmeyi başaran Oktay Kaynarca’nın ismi dizinin ikinci yönetmeni olan Ayşegül Erbek ile birlikte geçiyor. Geçtiğimiz günlerce İstanbul Etiler’de bulunan bir alışveriş merkezinde birlikte görüntülenen Ayşegül Erbek ve Oktay Kaynarca ikilisi sadece arkadaş olduklarını ve haklarında herhangi bir yazı yazılmamasını rica etmişti. Ancak Oktay Kaynarca’nın instagram hesabından paylaşmış olduğu ve Ayşegül Erbek’e çok benzeyen bir bayana ait fotoğrafın altına  “Seni çok seviyorum” tarzında kelimeler sayesinde kafalarda soru işaretleri oluştu. Ayşegül Erbek’in kim olduğunu merak edenlere ve kaç yaşında olduğunu öğrenmek isteyenlere hakkında bir kaç biyografik bilgi vereceğiz.

Ayşegül Erbek Kimdir ?

İlk olarak “Kod Adı Reaksiyon” televizyon dizisinin reji kadrosunda görev almakta olan Ayşegül Erbek kariyerinde büyük bir çıkış yakalayacağı “Eşkiye Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinin ikinci yönetmenliğini üstlendi. Özgü Namal’a benzerliğiyle ekip kadrosunda ve Oktay Kaynarca’nın dikkatini çeken Ayşegül Erbek geçtiğimiz günlerde bir mağazada 2 saatten uzun süre geçirerek paparazzilerin hedefi olmuştur. Her ne kadar çıkışta yakalandıkları objektiflere yanlış anlaşılmamasını anlatsalar da gündeme bomba etkisi yaratacak adımlar birbirini takip etmiştir. Ayrıca mağazada geçirilen süre içerisinde yönetmenin Oktay Kaynarca’ya getirdiği kıyafetler ünlü oyuncu tarafından denemiş ve bir kısmı satın alınmıştır.

Ayşegül Erbek Kaç Yaşında ?

Ayşegül Erbek’in yaşı tam olarak bilinmemektedir. Dış görüntüsünü bakacak olursak 1992 doğumlu olduğu tahmin ediliyor. Fakat resmi olarak bir açıklama yapmayan Ayşegül Erbek yakında yaşını bizlerle paylaşacağını umuyoruz. Önceki görevinde Reaksiyon dizisinin kadrosunda bulunan Ayşegül Erbek dizinin ünlü oyuncuyla başbaşa akşam yemeği yerken görüntülenmişti. Fakat fazla tanınmadığı için o günlerde gündeme oturmamıştı.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{anilbirgul}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir