Payeer Nedir ? Ne İşe Yarar ? Nasıl Kullanılır ?

Internet anilbirgul

İnternet son zamanlarda neredeyse hayatımızın tamamına kaplamıştır. Artık internetsiz bir yaşam düşünülemez. İnsanlar birçok işlerini artık internet üzerinden yapmaktadır. Tüm bankacılık işleri, alışveriş vs. oturdukları yerden halledebilmektedirler.

Hal böyle olunca, internetsiz bir hayat düşünülemez. Ödemelerle ilgili hayatı kolaylaştıracak olan bir sistem kurulmuştur. Payeer.

İnternetten kazanılan parayı güvenle saklayabileceğiniz bir internet bankası olarak bilinen payeer, Rusya’da 2012 yılında kurulan bir para transfer şirketidir. Para ödeme ve para çekme işleri yapabildiğiniz Paypall – Paytoo gibi benzer bir sitemdir. İnternet üzerinden kullanılan bu yöntemle E- cüzdan banka hesabı şeklinde kullanılır. Diğer para transferi yapan sitelere göre daha ucuz ve daha hızlı işlem gerçekleştirilebilir. Yurt dışında da kullanılabilirliği oldukça yaygın olduğu için yüksek oranda ilgi gören bir sistemdir.

payeer nedirEğer internetten para kazandığınız bir işiniz varsa, sanal bankaları kullanarak paranızı alabilirsiniz.200’den fazla ülkede geçerliliği olan Payeer’le paranızı güvenle saklayabilirsiniz. Bu sistemde yaş sınırı yoktur, 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmiyor. Bu sebeple her yaşta tüm para işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Para transferi yapabilir yâda paranızı çekebilirsiniz. Payeer ile diğer tüm transfer sitelerine para aktarabilirsiniz üstelik hiçbir işlem ücreti ödemeden. Her türlü döviz değişimi yapabilir bunun içinde ekstra bir ücret edemezsiniz.

MasterCard güvencesi ile Payeer’le ön ödemeli bir kredi kartına sahip olma imkânınız da bulunmakta. Bu kredi kartını sanal yâda plastik kart olarak 2 çeşit kullanma lüksüne sahipsiniz. Sanal kart için hiçbir ücret ödemezsiniz. Plastik kart için de küçük bir miktar para ödersiniz. Teslim süresi 1 aydır. Hesabınıza mobil ödeme seçeneklerinden birini kullanarak çok rahat para yatırabilirsiniz. Para çekmek içinde aynı seçenekleri kullanabilirsiniz.

Payeer kullanarak referanslarınızın referanslarından bile komisyon kazanabilirsiniz. Direk referanslarınızdan 100 dolar altından %10, 100 dolar üstü için ise %11 komisyon kazanırsınız.

Payeer’i Forex ve oyun platformları üzerinde kullanabilirsiniz. Bu yol ile kart ve kimlik bilgileriniz güvende olur.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{anilbirgul}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir