Dünya’nın En Rahat Sandalyesi: Elysium

Genel anilbirgul

rahat sandalyeElysium adı verilen sandalye rahatına düşkün olan kullanıcılara hitap edecek. Bilgisayar başında, ofiste çalışırken ya da internette vaktinizi harcarken sandalyede vücudunuz yoruluyor ve birçok rahatsızlık yaşamanıza sebep oluyor. Ancak bu mühendislik harikası sandalye bu gibi durumlarla karşılaşmamanızı sağlayacak. Ofis malzemelerinin satıldığı Staples’da satışa sunulan Elysium sandalyenin fiyatı uygun değil ancak adının anlamı gibi kusursuz yer, cennet gibi olan yer rahatlığını sağlıyor.

Biyoteknik alanında kendini geliştiren David Hugh tarafından tasarlandı ve bu sandalyede kusursuzluğu yakalayabilmek için üzerinde 10 sene çalıştı. Bu sandalyenin teknolojik olarak farklı sırları var ve oturduğunuzda kendinizi rahat hissetmenizi sağlıyor.
Elysium sandalyeye yaslandığınızda yer çekiminin olmadığı bir ortamdaymışsınız gibi ya da hiç kilonuz yokmuş gibi hissetmenizi sağlıyor. Vücuttaki kaslar ve eklemler denge halinde oluyor. Yani kısacası bu sandalye kısa kestirmeler için uygun bir ortam sağlıyor. Bu özellikleri içinde barındıran ve karbon fiber kaplamadan yapılan bu sandalye 26 bin dolar fiyatı ile satılacak. İskandinav derisinden imal edilen sandalyede 70 farklı renk seçeneği mevcut.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{anilbirgul}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir