Rüzgar Erkoçlar ve Tuğba Beyazoğlu Evliliği

Magazin editor

3 yıl önce cinsiyet değiştirme ameliyatı ile dikkatleri çeken ve gündeme oturan Rüzgar Erkoçlar, evlilik haberi ile hayranlarını şok etti. Güzel makyöz Tuğba Beyazoğlu ile birlikte olmaya karar veren Erkoçlar, geçtiğimiz günlerde dünya evine girdi. Arkadaşları aracılığıyla tanışan genç çift uzun süre birlikte olduktan sonra nişan haberleri ile gündemde yerini aldı. Bazı tepkilere rağmen karşılık vermeyen çift evlilik kararı aldıklarını bildirdi.

Rüzgar ve Tuğba çifti Sarıyer Bahçeköy’de yaptıkları tören ile evlendiler. Erkoçlar’ın nikah şahitliğini ise gazeteci Cengiz Semercioğlu yaptı. Güzel makyöz Tuğba Beyazoğlu’nun şahitliğini yapan isimler ise yakın Süheyla Dağıstanlı ve Sevda Taşçı oldu. Çiftin nikah törenine sanat ve magazin dünyasından birbirinden farklı isimler katılım gösterdi. Çiftin düğün davetiyesi ise son derece ilgi çekici olarak göze çarpıyordu. Davetiye de çiftlerin isimlerinin altında bir ağaç yer alıyordu. Bu ağaç ile ilgili ise Erkoçlar, bazı açıklamalara yer verdi. Açıklamalarında Tuğba cennette yer alan bir ağaç ve rüzgar onu şekillendiriyor sözlerini kullandı.

Düğünden sonra çiftin kuyumcunun yolunu tutması ise ayrı bir olay oldu. Düğünden hemen sonra damatlığını dahi çıkarmadan kuyumcuya giden Erkoçlar ve eşi düğündeki takılarını bozdurarak nakit paraya çevirdiler. Kameralara yakalanan çift daha balayına bile gidemedik lütfen çekmeyin diyerek kameralardan kaçmaya çalıştı. Çift balayına nereye gidecekleri ile ilgili ise herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{editor}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir