Telefonda Silinen Dosyaları Geri Getirmek

Mobil Anıl Birgül

Telefonda silinmekte olan fotoğrafı geri getirme adına bir yol arayacaksanız izlenecek basit ama çoklu yollar vardır. Telefonda silinen dosyaları geri getirmek için veri kurtarım programından da fayda sağlanacağı gibi direk olarak yedeklenecek olan fotoğraf ve dosyaları da geri yükle seçeneği ile kurtarabilmeniz mümkün olur.

Android Telefonunuzdan Silinecek Fotoğrafı Geri Getirme İşlemi

Android cihazınızda herhangi bir sorun yaşıyorsanız dosyanızı kaybettiyseniz, 6- data recover uygulaması indirip, kolaylıkla bu imkandan yararlanabilirsiniz. 6- data recovery uygulaması sayesinde, telefonunuzda silinmiş olan sms, rehberiniz, fotoğraflarınız, videolarınız, önemli uygulamalarınızı dosya olarak yeniden cihazınıza yüklemeniz mümkün olacaktır. Silinmiş olan dosyaları birkaç küçük adımlar ile de kolaylıkla geri getirmeniz mümkün olacaktır. İlk öncelik belirtilecek olan bağlantılar üzerinden uygulama indirerek kurulumunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Basit bir arayüz ve dosya kurtarım işlemiyle de sanıldığından da çok basit olmaktadır.

Silinen Dosyaları Geri Getirim Uygulaması Kurulumu

Kurulum gerçekleştirme, uygulama başlatmadan öncesinde telefonda Hata Ayıklama Modunuzu da etkin hale getirmeniz gerekir. Bu durum için ise belirli bir adım izlemeniz gerekli olmaktadır. Ayar> Geliştirim Seçeneği> USB Hatasını Ayıklama Modu. Etkinleştirme yapılması sonrasında 6- data recover‘ i başlatın. Açılış ekranınızdaki seçeneğe bakıldığında program bilgisayarınızda dosya kurtarımı işlemleri içinde kullanılabilme durumu vardır. Bu telefon için ise kullanılacak olan Android Kurtarma seçeneği üzerinden de devamı sağlanır. Telefonunuzda bulunan USB Hatası Ayıklama Modu etkinleştirme sonrasında bilgisayarınıza yaptığınız bağlanma süreci sayesinde cihazınızın tanımlama özelliği açılacaktır. Sonrasında ise devam edilecek olan seçenek görüldüğü üzere ise sürücü tanımlama işlemi olacaktır. Bu klasör arasında da kurtarım istedikleri yanı sıra kutucuk işaretlenmesi yapılarak kaydet butonu ile de devam etmeniz mümkün olacaktır. Kaydet butonu basıldıktan sonrasında ise, kurtarılacak olan dosyaların nereye kaydedileceği seçimi yapılır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Anıl Birgül {Anıl Birgül}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir