Thor 2 Karanlık Dünya (2013) Film Eleştirisi

Sinema anilbirgul

Thor 2 the dark world, daha önce bir serisi daha çekilmiştir. Bundan önce keyifle izlenen bu film sinemaseverlerin favorisi olmaktadır. Uzun süredir yeni filmi sabırsızlıkla beklenmektedir. Tüm dünyada milyonlar tarafından izlenmiştir. Çok büyük gelir elde edilmiştir. Diğer serisi izleyenlere büyük inanılmaz anlar yaşatmıştır. Tüm sinema tutkunları için farklı bir heyecan vermektedir.

Vizyona girmesi için sinemaseverlerin uzun bir zamanı vardır. Yaklaşık bir sene gibi bir süre vardır. Şimdiden planlar yapılmaktadır. Zaten bu filmin diğer serisini izleyenler sabırsızlıkla sinemalara gelecek anı beklemektedir. Gruplar arkadaşları ile plan kurmaya başladılar. Diğer serisini seyredenler bu seriyi de kaçırmayacaktır. Film arşivinize bir yenisi daha gelmektedir.
Thor 2 the dark world, heyecan dolu bir film daha sinemalara girmeye hazırlanmaktadır. Daha önceki serisi çok izlenenler arasındadır. Özellikle macera severler yeni çekimini de seyretmekten büyük keyif yaşayacaklardır. Stresten uzak dolu dolu bir vakit geçirebilirsiniz. Bir film sayesinde farklı zamanlar sizin olacaktır.

Yabancı olduğu için izleyenler dublaj olarak seyredebilir.
Thor 2 the dark world sayesinde nefeslerinizi tutacaksınız. Çoğunlukla erkeklerin daha çok tercihi olmaktadır. Heyecan zamanı sizin olacaktır. Sevdikleriniz ile izlemek çok daha farklı olacaktır. Hiç sıkılmadan bir nefeste seyredeceksiniz. Gözlerinizi uzun süre ekrandan alamayacaksınız. Macera dolu dakikaları, saatleri günlerce unutamayacaksınız. Filmi izledikten sonra etkisinde kalacaksınız.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{anilbirgul}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir