Vensmile K8: Katlanan Klavye

Teknoloji anilbirgul

Günümüzde birçok katlanıp taşınabilen klavye piyasada bulunuyor fakat bu klavyeler kullanışlı olsa da bir bilgisayar veya ekran olmadan kullanımı mümkün olmuyor. Vensmile K8 bu sorunu ortadan kaldıracak çözümü buldu. Gittiğiniz her yerde bilgisayarınızda yanınızda olacak. Cepte ya da çantada taşınan bilgisayar yeni değil. Daha önceden Intel Compute Stick ve InFocus Kangaroo gibi örneği bulunuyor. Fakat bunlar akıllı telefon pratikliğini sağlayamıyor. Bu konuda Vensmile K8 değişime gidiyor.

Vensmile K8 katlanabilen klavyenin yanına touch pad ve bilgisayar ekliyor. Fotoğrafta görünen ufak kutu masaüstü bilgisayarlardaki kasa görevini üstleniyor.

Bilgisayarın Intel Atom x5-Z8300 işlemcisi bulunuyor. Aynı zamanda 4 GB RAM ve 64 GB hafızaya sahip. İstenildiğinde hafıza 32 GB arttırılabilir. Rahatça taşınan sistemde USB 2.0 ve USB 3.0 portlar, Bluetooth ve Wi-Fİ ağı da bulunuyor.

Taşınabilir bilgisayar konseptinde değişiklik sunan bu ürün suya dayanıklılık özelliği de sunuyor. Şu an için ön siparişte olan Vensmile K8’i 200 dolara satın alabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{anilbirgul}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir