Whatsapp Kişi Nasıl Takip Edilir ?

Mobil anilbirgul

Bilindiği üzere whatsapp, 2009 yılında kurulmuş olan, aktif kullanıcı sayısı 320 milyondan fazla olan, milyonlarca kişinin bilgi alışverişi yaptığı, fotoğraf paylaştığı, Facebook tarafından satın alınmış olan mesajlaşma, görüntülü arama için kullanılan ve diğer bazı özellikleri olan basit ama kullanışlı bir program. Whatsapp çıktığından beri insanlar Facebook ve diğer sosyal medya uygulamalarını rafa kaldırıp bu programa merak salmıştı.

Peki neden Whatsapp?

Whatsapp’ın, Facebook’un Messenger’inden daha fazla değer gördüğü bilinen bir gerçek ve istatistiklerde bunu açıklıyor. Neydi insanları bu programa çeken özellik? Cevap basit, whatsapp kullanımı kolay arayüzü, kolay mesajlaşma ve dosya paylaşımı, barındırdığı birçok yeni ve hoş özellikle milyonların gönlünü kazanmayı başardı.

Whatsdog nedir?

Whatsdog programı whatsapp üzerinden seçmiş olduğunuz bir kişiyi ve onun istatistiklerini takip etmeye yarayan oldukça kullanışlı bir programdır.

Whatsapp kişi nasıl takip edilir ?

Whatsapp’ta birini takip etmek istiyorsanız bunu whatsdog uygulamasıyla yapmanız mümkün. Google Play‘den indirebileceğiniz whatsdog uygulamasıyla whatsapp’ta takip edeceğiniz kişiyi seçiyorsunuz ve takip edebiliyorsunuz.

Whatsdog nasıl kullanılır?

Kullanımı son derece basit olan bu programı android cihazınıza yükleyip yapılacakları sırasıyla takip ederseniz sizde whatsapp‘ta insanları takip edip onların istatistiklerini izleyebilirsiniz.

Whatsapp’ta takip edilen kişinin sizin farkınızda olması mümkünmü?

Hayır böyle bir durum söz konusu değil.

 

Uygulama ile kaç kişi takip edilebilir?

Nedeni bilinmez fakat şu anlık sadece seçtiğiniz bir kişiyi takip edebilirsiniz. İlerde bu özellik değişebilir.

 

Başka ne tür özellikleri var bu programın?

Whatsdog takip uygulaması sizin için seçtiğiniz kişinin günlük, haftalık, aylık istatistiklerini toplayabilir.

 

Whatsdog kullanmamın bana bir zararı olur mu?

Whatsdog whatsapp programı için üretilmiş yasal bir uygulama olup sizin tarafınıza hiçbir zararı yoktur. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz bu programı.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{anilbirgul}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir